Image 1

Pozycjonowanie... Czym jest?

Pozycjonowanie (SEO) to usługa mająca na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji danej strony internetowej w wyszukiwarce dla wybranych słów kluczowych. Polega na zwiększaniu popularności strony. Wszystkie badania statystyczne jasno pokazują, że Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie.

Pierwsza strona wyników wyszukiwania zbiera aż 95% kliknięć – czyli zdecydowaną większość potencjalnych klientów!

Pozycjonowanie

Jakie hasła wybierać?

Właściwy dobór haseł to najważniejsza czynność przy pozycjonowaniu. Przyjmiemy każde zlecenie, warto jednak wybrać takie frazy, które dobrze i szybko się wypozycjonują, co zaskutkuje zwiększeniem liczby wejść, a co za tym idzie – zwiększeniem zysków Państwa firmy.

Hasła standardowe

Są to hasła, które brzmią bardzo ogólnie i znacznie zwiększają ruch na stronie. Przydają się, kiedy działania Państwa firmy obejmują całą Polskę, na przykład „wypożyczalnia samochodów”, „sklepy samoobsługowe”, czy „elektronika”. Nie ma wtedy znaczenia w jakiej części kraju mieszka potencjalny klient – i tak zobaczy naszą stronę na wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Hasła takie są niestety kosztowne, ponieważ stosunkowo trudno je wypozycjonować z powodu ich ogólności i dużej konkurencji.

Hasła long tail

Hasła te są mniej konkurencyjne od standardowych i tańsze. Są z reguły dłuższe niż hasła standardowe. Wybranie takich haseł zaleca się w dwóch przypadkach:

- Pierwszy to taki, kiedy staramy się trafić do klientów zainteresowanych ściśle określoną usługą, np. „smartfony android 16GB” albo „laptopy 15 cali 2000zł”.

- W drugim przypadku hasła typu long tail należy wybrać, kiedy zależy nam na klientach z danego rejonu – ludzie zainteresowani usługą często wpisują lokalizację, na przykład „warsztat samochodowy Katowice” lub „wykończenia wnętrz Warszawa”. Jeżeli nasza firma ma charakter lokalny, takie frazy przydają się najbardziej, ponieważ nie zależy nam na klientach z innej części Polski.

Jak to działa?

Pozycjonowanie

Audyt

Badamy zawartość Twojej strony internetowej i słuchamy informacji o Twojej ofercie oraz propozycji fraz do pozycjonowania.
Badamy konkurencyjność oraz precyzję słów kluczowych.

Pozycjonowanie

Oferta

Na podstawie wstępnego audytu przesyłamy Państwu gotową listę fraz kluczowych, które są najodpowiedniejsze do pozycjonowania w Państwa branży oraz zatwierdzone przez jednego z naszych specjalistów SEO.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Rozpoczynamy proces pozycjonowania. Zlecenie zostaje przyjęte i na bieżąco monitorowane przy pomocy dedykowanych narzędzi statystycznych. Strona jest na bieżąco pozycjonowana i pnie się na szczyt w wyszukiwarce pod ustalonymi słowami kluczowymi, a Ty płacisz w momencie kiedy Twoja witryna osiągnie pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania.

Zakres naszych usług

Optymalizacja
 • 1. Optymalizujemy meta tagi dla strony głównej i wybranych podstron na pozycjonowanie poszczególnych słów
 • 2. Optymalizujemy treść, aby była bardziej odpowiednia pod dane słowa kluczowe - dotyczy głównie wybranych podstron i strony głównej
 • 3. Tworzymy nowe podstrony, z nową treścią dla słów kluczowych, aby nie mieszać w obecnej strukturze strony, bądź zmieniamy nazwy adresów URL jeśli będzie to konieczne
 • 4. Poprawiamy linkowanie wewnętrzne, aby strony wybrane do pozycjonowania były bardziej powiązane z innymi podstronami serwisu
 • 5. W ramach możliwości optymalizujemy kod źródłowy strony, aby była jak najbardziej zgodna ze standardami i zawierała stosunkowo mało błędów
 • 6. Poprawiamy użycia znaczników alt i title oraz innych elementów na stronie.
Linkowanie
 • 1. Linkowanie w wybranych katalogach z wysokim PageRankiem
 • 2. Zakładanie Miejsc Google
 • 3. Zakładanie strony na Google+

Ceny i formy rozliczenia

Najważniejszą informacją dla Ciebie jest fakt, że uiszczasz płatności tylko za efekt! Firma Be Perfect pobiera płatność wyłącznie w sytuacji kiedy Twoja strona www znajdzie się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania.

Wycena jest indywidualna i uzależniona od formy pozycjonowania. Obecnie posiadamy dwa modele rozliczeniowe:

Pozycjonowanie standardowe

Wyceniamy każde ze słów kluczowych, które będziemy pozycjonować.
Na cenę za dane słowo kluczowe wpływa głównie konkurencyjność hasła.

Pozycjonowanie long tail

Dobieramy określoną liczbę słów, które pozycjonujemy. Ważne jest to, że każda fraza kluczowa musi składać się z co najmniej 3 słów.
Płatność odbywa się procentowo w zależności od ilości wypozycjonowanych słów na pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego my?

Zanim wybierzesz odpowiednią firmę do pozycjonowania, zastanów się:
- Czy chcesz być traktowany wyjątkowo i indywidualnie, a nie być jednym z wielu klientów, którzy wzięli najtańsze pozycjonowanie?
- Czy chcesz, by firmie pozycjonującej Twój serwis rzeczywiście zależało tak jak Tobie na osiągnięciu efektu?
- Czy zależy Ci, aby Twoją stroną zajęli się profesjonaliści z odpowiednimi kwalifikacjami?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak" - jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem. Pamiętaj - od tego jaką wybierzesz firmę, zależy sukces Twojej działalności!

 • - Stawiamy na jakość pozycjonowania, przez co posiadamy wysoką skuteczność.
 • - Każda umowa pozycjonowania jest dla nas ważna, a każdemu klientowi poświęcamy odpowiednią ilość czasu.
 • - Posiadamy wykwalifikowany dział SEO.
 • - Stawiamy sprawy jasno i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych.
 • - Rzetelnie optymalizujemy oraz linkujemy strony naszych klientów.
 • - Jesteśmy elastyczni pod kątem umowy.
 • - Udostępniamy statystyki on-line, które są codziennie aktualizowane.

.
.
.
.

Skontaktuj się z Be Perfect i zwiększ swoją sprzedaż!

Opis mapy

tel: 502 169 815
mail: biuro@pozyskaj-klienta.pl
skype:Be Perfect

ul. Jana III Sobieskiego, 40-084 Katowice

Wyślij nam wiadomość

* = pole wymagane