Image 1 Image 1

Czym jest reklama behawioralna?

Reklama behawioralna (również znana pod nazwą reklamy opartej na zainteresowaniach) polega na wyświetlaniu reklamy graficznej dostosowanej do odbiorców i ich zainteresowań. W pierwszej kolejności zainteresowania te grupowane są na podstawie historii wyszukiwań i zakupach dokonywanych w sieci, po czym użytkownicy otrzymują reklamy dostosowane do tych zainteresowań. Dzięki temu reklama może zostać w możliwie największym stopniu dostosowana do zainteresowań i potrzeb odbiorców, a Państwu przełoży się na nowych klientów.

Jak to działa?

Proszę sobie wyobrazić, że szukają Państwo jakiejś usługi. Wchodzą Państwo na strony różnych firm i na strony tematyczne, ale później odkładają Państwo ten temat do przemyślenia. Nagle wyświetla się Państwu reklama jakiejś innej firmy z odpowiadającą Państwa potrzebie ofertą. Siłą rzeczy zapoznają się Państwo z tą firmą, ponieważ prezentuje towar lub usługę, której Państwo szukali. Tak działa Reklama Behawioralna - i w ten sposób ma się wyświetlać Państwa firma klientom, którzy jeszcze Państwa nie znaleźli, ale szukają usług, które oferuje Państwa firma.Dlaczego reklama behawioralna?

W dzisiejszych czasach reklama w Internecie stanowi podstawową formę marketingu. Spośród wielu sposobów promocji reklama behawioralna należy do najskuteczniejszych.
W Państwa przypadku jest to najlepszy sposób na promocje, z tego względu, że reklama jest kierowana wprost do osób potencjalnie zainteresowanych.

Dajemy Państwu gwarancję wejść osób, które: - spełniają wybrane kryteria, - są w określonym terytorium, - dostaną się bezpośrednio do oferty Państwa firmy.

Załóżmy, że na Państwa ofertę dotrze 1000 takich klientów. Gdyby chociaż 1 na 10 zainteresowanych Państwa ofertą osób wykonała do Państwa telefon. Otrzymaliby Państwo wtedy 100 telefonów.
Obecnie reklama behawioralna należy do reklam o największym współczynniku ROI (Return of Investment - zwrot z inwestycji).

Ok. 90% naszych klientów przedłuża współpracę.

Skontaktuj się z Be Perfect

Opis mapy

tel: 502 169 815
mail: biuro@pozyskaj-klienta.pl
skype:Be Perfect

ul. Jana III Sobieskiego, 40-084 Katowice

Google Map

Be Perfect, Jana III Sobieskiego 11 4F, Katowice 40-084

Wyślij Nam wiadomość


* = pole wymagane